HAFTANIN YILDIZLARI

        Özel Delta Koleji Rehberlik Servisi olarak öğrencilerde olumlu davranış geliştirme programı kapsamında " HAFTANIN YILDIZ SINIFI " uygulaması yapmaktadız. 1.sınıflardan 8.sınıflara kadar bütün öğrencilerimizi kapsayan bu uygulamada amacımız; öğrencilerimizin sınıf içi ve okulda istenilen davranışları geliştirmelerini sağlamak ve öğrencilere iç disiplin kazandırmak.

   Arkadaşlık ilişkileri, sınıf temizliği, derse zamanında  girme, sorumluluklarını ve ödevlerini zamanında yapma ve kitap okuma alışkanlığı gibi davranışları değerlendirmekte ve her hafta cuma günü en çok puanı alan sınıfa kupa, bayrak ve sertifika teslim edilip ödüllendirilmektedir.

Uygulamamız dönem boyunca devam edecektir ve dönem sonunda öğrencilerimizi büyük sürprizler beklemektedir.

Delta Koleji mutlu ve heyecanlı çocuklar yetiştirmeye devam ediyor.

29.03..2019 - MART AYI 4. HAFTANIN YILDIZ SINIFLARI

Mart ayının son haftasında okulumuzca belirlenen kriterler doğrultusunda hafta boyunca tüm kurallara uyarak " Haftanın Yıldız Sınıfı " biriminde 3-A sınıfı ve sınıf rehber öğretmenini tebrik ediyoruz. Delta Koleji mutlu ve heyecanlı çocuklar yetiştirmeye devam ediyor.

 

22.03..2019 - MART AYI 3. HAFTANIN YILDIZ SINIFLARI

Bu hafta örnek davranışları ve sınıf içi uyumlarıyla Yıldız Sınıf olmaya hak kazanan sınıfımız 5-B Sınıfı oldu. Öğrencilerimizi ve sınıf rehber öğretmenlerimizi tebrik ediyoruz.

 

15.03..2019 - MART AYI 2. HAFTANIN YILDIZ SINIFLARI

Okulumuzca belirlenen kriterler doğrultusunda hafta boyunca tüm kurallara uyarak " Haftanın Yıldız Sınıfı " biriminde 1-A sınıfı ve sınıf rehber öğretmenini tebrik ediyoruz. Delta Koleji mutlu ve heyecanlı çocuklar yetiştirmeye devam ediyor.

Hafta boyunca göstermiş olduğu örnek davranışlarla bu haftanın Yıldız Sınıfı 7-B olmuştur. Sınıf 
rehber öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi tebrik ediyoruz.

01.03..2019 - ŞUBAT AYI 4. HAFTANIN YILDIZ SINIFLARI

Şubat ayının 4.haftasında okulumuzca belirlenen kriterler doğrultusunda hafta boyunca tüm kurallara uyarak "Haftanın Yıldız Sınıfı" biriminde 2-A sınıfı ve sınıf rehber öğretmenini tebrik ediyoruz. Delta Koleji mutlu ve heyecanlı çocuklar yetiştirmeye devam ediyor.

Şubat ayının son haftası, sergiledikleri örnek davranışlar ile Yıldız Sınıf olmaya hak kazanan sınıfımız 8-C oldu. Öğrencilerimizi gayretlerinden ötürü tebrik eder, sınıf rehber öğretmenimize de desteklerinden ötürü teşekkür ederiz.

 

22.02.2019 - ŞUBAT AYI 3. HAFTANIN YILDIZ SINIFLARI

Haftanın Yıldız Sınıfı Projesi’nde 2.dönem 3.haftada Yıldız Sınıfımız 7-A olmuştur. Öğrencilerimizi çabalarından ötürü tebrik eder, öğretmenlerimize desteklerinden ötürü teşekkür ederiz.

15.02.2019 - ŞUBAT AYI 2. HAFTANIN YILDIZ SINIFLARI

Şubat ayının 2.haftasında okulumuzca belirlenen kriterler doğrultusunda hafta boyunca tüm kurallara uyarak "Haftanın Yıldız Sınıfı" biriminde 3-A sınıfı ve sınıf rehber öğretmenini tebrik ediyoruz. Delta Koleji mutlu ve heyecanlı çocuklar yetiştirmeye devam ediyor. 

Haftanın Yıldız Sınıfı Projesi’nde 2.dönemin 2.haftası güzel bir hafta geçirerek kupayı hak eden sınıfımız 5-C oldu. Öğrencilerimizi ve sınıf rehber öğretmenimizi tebrik ediyoruz.

08.02.2019 - ŞUBAT AYI 1. HAFTANIN YILDIZ SINIFLARI

Şubat ayının 1.haftasında okulumuzca belirlenen kriterler doğrultusunda hafta boyunca tüm kurallara uyarak "Haftanın Yıldız Sınıfı" biriminde 1-A sınıfı ve sınıf rehber öğretmenini tebrik ediyoruz. Delta Koleji mutlu ve heyecanlı çocuklar yetiştirmeye devam ediyor. 

Haftanın Yıldız Sınıfı Projesi’nde 2.dönemin 1.haftası yıldız sınıf olmaya hak kazanan sınıfımız 5-A sınıfı oldu. Öğrencilerimizi ve sınıf 
öğretmenimizi tebrik ediyoruz.

 

04.01.2019 - OCAK AYI 1. HAFTANIN YILDIZ SINIFLARI

Ocak ayının 1.haftasında okulumuzca belirlenen kriterler doğrultusunda hafta boyunca tüm kurallara uyarak "Haftanın Yıldız Sınıfı" biriminde 3-A sınıfı ve sınıf rehber öğretmenini tebrik ediyoruz. Delta Koleji mutlu ve heyecanlı çocuklar yetiştirmeye devam ediyor. 

 

21.12.2018 - ARALIK AYI 3. HAFTANIN YILDIZ SINIFLARI

Aralık ayının 3.haftasında okulumuzca belirlenen kriterler doğrultusunda hafta boyunca tüm kurallara uyarak "Haftanın Yıldız Sınıfı" biriminde 2-A sınıfı ve sınıf rehber öğretmenini tebrik ediyoruz. 

 

14.12.2018 - ARALIK AYI 2. HAFTANIN YILDIZ SINIFLARI

Aralık ayının 2.haftasında okulumuzca belirlenen kriterler doğrultusunda hafta boyunca tüm kurallara uyarak "Haftanın Yıldız Sınıfı" biriminde 1-A sınıfı ve sınıf rehber öğretmenini tebrik ediyoruz. Delta Koleji mutlu ve heyecanlı çocuklar yetiştirmeye devam ediyor.

Belirlenen kriterler doğrultusunda hafta boyunca sergiledikleri örnek davranışlarla ''Haftanın Yıldızı'' olmaya hak kazanan 7-C sınıfı ve sınıf rehber öğretmenini tebrik ediyoruz.

 

07.12.2018 - ARALIK AYI 1. HAFTANIN YILDIZ SINIFLARI

Aralık ayının 1.haftasında okulumuzca belirlenen kriterler doğrultusunda hafta boyunca tüm kurallara uyarak "Haftanın Yıldız Sınıfı" biriminde 2-A sınıfı ve sınıf rehber öğretmenini tebrik ediyoruz. Delta Koleji mutlu ve heyecanlı çocuklar yetiştirmeye devam ediyor.

Belirlenen kriterler doğrultusunda hafta boyunca sergiledikleri örnek davranışlarla ''Haftanın Yıldızı'' olmaya hak kazanan 5-B sınıfı ve sınıf rehber öğretmenini tebrik ediyoruz.

 

23.11.2018 - KASIM AYI 4. HAFTANIN YILDIZ SINIFLARI

Okulumuzca belirlenen kriterler doğrultusunda hafta boyunca tüm kurallara uyarak " Haftanın Yıldızı Sınıfı" biriminde 3-A sınıfı ve sınıf rehber öğretmenini, " tebrik ediyoruz. 

 

16.11.2018 - KASIM AYI 3. HAFTANIN YILDIZ SINIFLARI

Okulumuzca belirlenen kriterler doğrultusunda hafta boyunca tüm kurallara uyarak " Haftanın Yıldızı Sınıfı" biriminde 4-A sınıfı ve sınıf rehber öğretmenini, " tebrik ediyoruz. 

Belirlenen kriterler doğrultusunda hafta boyunca sergiledikleri örnek davranışlarla ''Haftanın Yıldızı'' olmaya hak kazanan 8-B sınıfı ve sınıf rehber öğretmenini tebrik ediyoruz.

 

09.11.2018 - KASIM AYI 2. HAFTANIN YILDIZ SINIFLARI

Kasım ayının 2.haftasında okulumuzca belirlenen kriterler doğrultusunda hafta boyunca tüm kurallara uyarak " Haftanın Yıldızı Sınıfı" biriminde 1-B sınıfı ve sınıf rehber öğretmenini, " tebrik ediyoruz.

Belirlenen kriterler doğrultusunda hafta boyunca sergiledikleri örnek davranışlarla ''Haftanın Yıldızı'' olmaya hak kazanan 6-B sınıfı ve sınıf rehber öğretmenini tebrik ediyoruz.

 

02.11.2018 - KASIM AYI 1.HAFTANIN YILDIZ SINIFLARI

Kasım ayının 1.haftasında okulumuzca belirlenen kriterler doğrultusunda hafta boyunca tüm kurallara uyarak "Haftanın Yıldızı Sınıfı" biriminde 2-A sınıfı ve sınıf rehber öğretmenini, tebrik ediyoruz.

Ortaokul kademesinde uyguladigimiz Haftanın Yıldız Sınıfı Projesi'nde bir hafta boyunca sergiledigi performansla yıldız olmaya hak kazanan sinifimiz 8/A oldu. Ogrencilerimizi ve sinif rehber ogretmenlerimizi tebrik ediyoruz.